Про нас

Найкраща кава та чай для справжніх цінителів смаку.
Гарний день завжди починається з чашки ароматного напою. Наша команда піклується про те, щоб кожен Ваш ранок був приємним. Тільки найкраща кава, тільки найсмачніші сорти чаю. Просто тому, що не варто витрачати свій час на посередність.
Ми поважаємо Ваш смак.
Наша ціль – зробити Ваш вибір максимально простим та безпечним. Філософію, політику та наше бачення формують наші власні бажання жити в комфортній атмосфері, гарній країні та вживати лише якісні продукти. Саме тому, ми ретельно відбираємо сорти кави та чаю, підбираємо найкращі купажі. Нам вдалося створити продукт, який не залишить байдужим жодного гурмана чи просто любителя смачної кави та чаю.
В складі нашої команди є дипломований спеціаліст по арабіці, один з трьох на всю Україну, який має сертифікат Q Grader. Даний сертифікат надає право оцінювати каву для ринку. Саме тому ви можете бути впевнені, що вживаєте напій з дійсно найкращих сортів кави.
На нашому сайті ви можете ознайомитись з кавою FRIEDMAN та чаем Hello Tea.
Вибирайте та смакуйте. Перед вами продукт, в який закладено власний досвід, наше розуміння справжнього неперевершеного смаку, сучасні тенденції світової кавової та чайної культури.
Змінюйте своє життя на краще. Почніть з простого – з якісної ароматної кави та смачного чаю.

4.7/5 - (18 votes)